BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Triušelis, kuris norėjo užmigti

Knygos pavadinimas: Triušelis, kuris norėjo užmigti
Autorius: Carl-Johan Forssén Ehrlin
Versta iš: anglų
Leidimo metai: 2015
Puslapių: 30

Aprašymas:
Turbūt reta mama negirdėjo apie knygą „Triušelis, kuris norėjo užmigti“. Na, nebent esate iš tų laimingųjų mamyčių, kurių pipirai užmiega vakare ir be pabudimų išmiega iki pat ryto, o popiečio miegelio laukia su didžiausiu džiaugsmu.

Ši iš pažiūros visai paprastutė knyga žada stebuklus. Ir aš ja tikiu. Pati skaitydama pradėjau žiovauti, markstytis ir svajoti apie lovą :). Bet manau, kad ji skirta vaikams nuo 2-3 metukų. Mano dukrytė (jau virš metukų) dar nemoka ramiai pagulėti lovytėje, griebia už knygos ir nori žiūrėti paveikslėlius, kuo greičiau perversti kitą puslapį.

Istorija pasakoja apie triušelį Rodžerį, kuris labai norėjo miegoti, bet jam niekaip nepavyko. Todėl jis išsiruošia pas dėdulę Žiovulį, kuris turėtų jam padėti užmigti. Pakeliui sutinka sraigę Snaudalę, pelėdą Mieguistakę. Visi pasakos personažai skatina triušelį užmigti.

Beje, knygoje pažymėta, kad jos niekada negalima skaityti žmogui, kuris vairuoja transporto priemonę! Taip pat joje pateikiamos aiškios instrukcijos, kaip skaityti paryškintus ar kursyvu pažymėtus žodžius. O paryškinti būtent žodeliai „užmigti, miegoti, dabar, gulėti, pavargęs“ ir pan. Vaikas tarsi programuojamas miegui. Verta pažymėti, kad knygą parašęs Karlas-Johanas Forsenas Ehrlinas studijavo psichologiją ir yra praktikuojantis neurolingvistinio programavimo meistras.

Knyga neperkrauta, labai elegentiška, kiekviename puslapyje nuostabus paveiksliukas (pieštas pieštuku). Manau, jog ją turėtų įsigyti tėveliai, taip pat puikiai tiktų kaip dovana vaikučiui. Didelio populiarumo sulaukusi knyga išversta į virš 40 kalbų.

Bendras įvertinimas 10 balų sistemoje - 10.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą