BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Stipriau už neapykantą

Knygos pavadinimas: Stipriau už neapykantą
Autorius: Tim Guenard
Originalo kalba: prancūzų
Pirmasis leidimas: 1999 m.
Puslapių: 278

Aprašymas
     “Ši knyga skiriama tiems, kurių atmintis sužeista,
      tiems, kurie negali atleisti,
      tiems, kurie kenčia ir šaukiasi vilties.”
(ištrauka iš knygos)

Tokios knygos jau seniai neskaičiau. O dar atsižvelgiant, jog tai autobiografija.Tiesiog nebelpa į galvą, kad gyvenime būna tokių įvykių, kad vaikai taip kenčia.

Tai knyga, kuri leidžia pažvelgti kitomis akimis į kalinius, narkomanus, vagis. Mes nežinome, kas slepiasi jų viduje. Gal ten slepiasi meilės, dėmesio, gėrio trokštanti siela. Tikrai…

Tim Guenard pasakoja apie savo gyvenimą nuo mažų dienų. Vaikas buvo paliktas mamos. Ji tiesiog nusprendė, kad vaikas jai nereikalingas, todėl pririšo jį prie elektros stulpo ir tiesiog išėjo. Jį rado žandarai. Parvežė namo. Motinos išėjimas palaužė tėvą. Kartu su antra sugyventine, jie baisiai tyčiojosi iš mažo vaiko. Vieną kartą tėvas taip apspardė sūnų, kad šis atsidūrė ligoninėje. Toliau seka vaikų namai, kolonija. Berniukas patyrė tikrai daug.

Labai įdomiai apie gyvenimo vertybes pasakoja Timo draugas:
“-Kad galėtumėt nusipirkti namą, drabužių… Na, nežinau…
 -Jaunuoli, visa tai esu turėjęs. Turėjau namą, galingą automobilį, turėjau viską, apie ką žmogus gali svajoti. Ir ką? Visa tai, mano jaunas drauge, tik vėjas. Tai vėjas laukuose! Vien tuštybė! Esu laimingesnis savo penkių žvaigždučių vagone, vilkėdamas kašmyro paltą su “ventiliacija”. Ko dar man šiandien reikia? Truputį draugystės. To už pinigus nenusipirksi!”

Bendras įvertinimas 10 balų sistemoje - 10.

Patiko (14)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Stipriau už neapykantą”

 1.   LULITA rašo:

  nu jo, net nepagalvotum, kad kažkam dar taip gyvenime gali būt:D+1

 2.   katerina rašo:

  tikrai, žiauru…

 3.   Jurgita rašo:

  Kaip tik dabar skaitau šia knyga.Knyga verta demesio.Dar prieš dvi dienas maniau,kad mano gyvenimoas ” toks ir anoks ” ,bet skaitydama šia knyga vis labiau suvokiu,kad nera taip blogai.Kad turiu mylinčius teveliu,puiku drauga,šilta lova… manes niekas niekada nemuše… Pasirodo gyvenimas puikus :-).
  Butinai perskaitysiu ir Timo antra knyga “Viltis iš gatves”

 4.   katerina rašo:

  Antroji knyga ne tokia 5sp8dinga, deja…

Rašyk komentarą